×

Kurumsal

Hurma Diyarı 2008 yılında Mustafa Kanbaş tarafından Konya'da kurulmuştur. Arap ülkelerinde yetişen ve bölgenin damak tadı olarak bilinen Hurma, vitamin ve mineral deposu olmasının yanısıra ayrıca lezzetli olduğu kadar besleyici doğal bir üründür.

Ürünün bu nitelikleri göz önüne alan firmamız başta Konya olmak üzere tüm Türkiye'ye bu sağlıklı ve doğal ürünü tüketme alışkanlığı kazandırmak adına kurucumuz Mustafa Bey ilk mağazasını KONYA Aziziye Semtinde (Mevlana Civarı) açmıştır. Mustafa Bey’in Suudi Arabistan'da yaşaması hurma alanında önemli tecrübe birikime sahibi olması ile en özel hurmaları Hurma’nın Diyarından getirmiştir.

Hurma Diyarı ailesi olarak ürünlerimizin kalitesi ile sunduğumuz hizmet ve nitelikli personelimizin özverisi ile Konyalıların gönüllerinde taht kuran firmamız,  bu alanda başarısını internet platformuna taşıyarak Türkiye’nin her yerine taze hurma (yaş hurma ) ve normal hurma gönderimi yapmaya başlamıştır.

İlk açılan mağazamıza ek olarak  ikinci  mağazamızı ve aynı zamanda merkezimizi hem parekende hem toptan satış olacak şekilde Musalla Bağları Mahallesi olarak bilinen Konya’nın  Selçuklu ilçesinde açtık.

Yıllar içerisinde müşterilerimizin beğenisine farklı çeşitlerde Bademli Hurma, Çikolata Kaplı Bademli Hurma, Hurma Kurabiyesi, Hurma Şekeri, Hurma Pekmezi, Hurma Reçeli  gibi ürünler sunarak önemli atılımlara imza attık.

Hiçbir zaman standart bir hurma satıcısı olmamaya özen gösteren firmamız tüm ürünlerini özel olarak teker teker kalibrasyon ve niteliksel özelliklerine özel olarak paketler. Ürünlerimizi daima özel kutularda ve ambalajlarda en sağlıklı ve hijyenik koşullarda müşterilerimize sunmaya devam eden Hurma Diyarı; küçük ölçekte başladığımız ticari serüvenimizde gösterdiğimiz titizlik ve ürettiğimiz kaliteli ürünler sayesinde bugün Hurma Diyarı olarak hurma ve hurma ürünleri yapımında aranılan ve bilinen bir marka haline gelmiştir.

,