Bir Sorunuz mu var?

Siparişim Nerede?

Lütfen https://www.hurmadiyari.com/siparisim-nerede sayfasını ziyaret ediniz.

Ürünlerinizi nereden temin ediyorsunuz?

Ürünlerimiz yerel tedarikçilerden ve önemli bir kısmı aracısız olarak bizzat firmamız tarafından Medine'den ithal edilmektedir. Hurmadan elde edilen mamüllerin üretimi, firmamıza ait hurmalar kullanılarak Türkiye'de tarafımızca yapılmakta/yaptırılmaktadır.

Yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

Lütfen https://www.hurmadiyari.com/yurtdisi-satis sayfasını ziyaret ediniz.

Yaş hurmayı bozulmadan nasıl gönderiyorsunuz? Paketleme ve kargolama koşulları hakkında bilgi verir misiniz.

Lütfen https://www.hurmadiyari.com/urun-gonderim-kosullari sayfasını ziyaret ediniz.

Neden üye olmalıyım?

Hurmadiyari.com.tr'den satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik, teslimat ve fatura bilgilerini her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Üye olurken verdiğiniz bu bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak kullanılır ve siparişiniz sırasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık halinde size daha kolay ulaşmamızı sağlar. Üye hesabınızdan sipariş durumunuzu ve geçmiş alışverişlerinizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Hurmadiyari.com.tr tarafından düzenlenecek kampanya ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Ödemelerinizi Kapıda Ödeme, Kredi/Banka kartı, Havale/EFT veya PayPal ile yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı kullanarak güvenle alışveriş yapabilir miyim?

Hurmadiyari.com.tr'den yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kredi/Banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki veri güvenliği, 128 BIT güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır. Bu bilgiler 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Kredi/Banka kartı bilgileriniz kesinlikle sitemizde ya da sitemize bağlı hiçbir veritabanında tutulmamaktadır. Sizin dışınızda herhangi bir kişi tarafından bu bilgilere ulaşılamaz.

Kredi/Banka kartı numaramı veya son kullanma tarihini yanlış girersem ne olur?

Sistem sizden bu bilgileri yeniden kontrol edip doğru numarayı yazmanızı isteyecektir. Kart bilgileriniz doğrulandığında ise otomatik olarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz

Havale ile nasıl alışveriş yapabilirim?

Alışveriş sepetinizde ''Satın Al'' butonuna tıkladığınızda sizden istenen teslimat, fatura, kargo ve ödeme bilgileri alanlarını doldurun. Ödeme Tipi olarak ''havale/EFT ile öde'' seçeneğini ve ödeme yapmak istediğiniz hesabı seçerek ''siparişi tamamla'' butonunu tıklayın. Belirtilen tutarı sipariş numaranızı belirterek seçmiş olduğunuz banka hesabımıza havale yada EFT yaptıktan sonra https://www.Hurmadiyari.com/OdemeBildirimFormu.aspx adresinden "Ödeme Bildirim Formu" nu doldurup ''gönder'' butonunu tıklayın. Böylece siparişiniz tamamlanmış olacaktır.

Havale için banka hesap bilgileriniz nedir?

İletişim sayfasındaki bilgiler

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Kargo ücreti bazı özel kampanyalar haricinde müşteriye aittir. Ve bu ücret müşteriye ödeme sayfasında gösterilir.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapabilirsiniz?

Hurmadiyari.com.tr Aras, Yurtiçi ve MNG Kargo ile çalışmaktadır.

Satın aldığım ürün ambalajı hasarlı, yırtılmış ise ne yapmalıyım?

Hurmadiyari.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünün veya ürünlerin orijinal ambalajı hasarlı/yırtılmış olarak gelmiş ise, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve durumu bize bildiriniz.

Gelen ürün siparişimden farklı / eksik / fazla ise ne yapmalıyım?

Hurmadiyari.com.tr'den yaptığınız alışveriş sonucunda size teslim edilen ürün veya ürünler siparişinizden farklı / eksik / fazla ise bizimle irtibata geçiniz.

Kargomun teslimat süresi ne kadardır?

Siparişiniz, ödemeniz yapıldıktan sonra yaklaşık 1 İş günü içinde kargoya verilir. Kargo firması da genellikle 1-2 işgünü içinde teslimatı yapar.

İade şartları nelerdir?

Kuru hurma saklama koşulları nedeniyle bozulabilir meyve cinsi olduğundan teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde iade edilmelidir. Çabuk bozulabilir olan yaş hurma ürünlerinde iade kabul edilmez. Ambalajlı ve son kullanma tarihi bulunan mamüller için iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. Cayma hakkının kullanılabilmesi için telefon veya e-posta ile bildirim yapılmalıdır. Ürün faturasının aslı da ürün ile beraber gönderilmelidir. Kargo ücreti firmamıza aittir.

İade ettiğim ürün bedelini ne kadar sürede tahsil edebilirim?

Ödeme şekli Havale ise nakit olarak hesabınıza, Kredi/Banka kartı ise Kredi/Banka kartına, PayPal ise PayPal hesabınıza, Kapıda Ödeme yapmışsanız bildireceğiniz hesaba 7 gün içinde ödeme yapılır.

Hediye Çekimi Nasıl Kullanabilirim?

Lütfen https://www.hurmadiyari.com/hediye-ceki-kullanimi sayfasını ziyaret ediniz.